Strona główna / Punkty druku

Punkty druku Zeccer katowice

Wybierz swoją drukarkę

Wpisz swój adres powyżej lub sprawdź
faworytów w drukowaniu Zeccer

Punkt druku

DH Supersam

Księdza Piotra Skargi 6A, Katowice
Punkt druku

3Stawy

Puławskiego 60, Katowice
Punkt druku

BaseCamp - Katowice

ul. Paderewskiego 30, Katowice
Punkt druku

E. Leclerc - Katowice Jankego

Generała Zygmunta Waltera-Jankego 15d, Katowice

Gdzie najszybciej wydrukować dokumenty? Katowice mają mobilne drukarki!

Drukarka w domu potrafi zawieść w najmniej spodziewanym momencie. Najczęściej dzieje się tak, gdy szykujesz materiały na zaliczenie lub przygotowujesz się do spotkania z ważnym kontrahentem. Co zrobić, gdy Twojemu sprzętowi przytrafi się nagła awaria? W Katowicach dostępne są drukarki mobilne, które pomogą rozwiązać Twój problem.

Jak działają mobilne drukarki w Katowicach?

Urządzenia są powszechnie dostępne dla każdego. Dokumenty wysyłasz za pośrednictwem komputera, smartfona lub tabletu. Cały proces ogranicza się do trzech prostych kroków.

Jak skorzystać z drukarek mobilnych w Katowicach?

  • Wybierz urządzenie, które jest najbliżej ciebie i dodaj plik.
  • Zapłać za usługę. Użyj karty, e-przelewu lub Blika.
  • Wydrukuj i odbierz dokumenty w danym punkcie.

Warto wiedzieć, że nie musisz mieć ze sobą kabli, które należałoby podłączyć do drukarki. System jest tak skonstruowany, że nie wymaga od Ciebie instalacji żadnego oprogramowania. Dzięki temu w każdej chwili, nawet w drodze na spotkanie, możesz bez problemu wydrukować brakujące dokumenty.

Mobilne drukarki w Katowicach zapewniają bezpieczeństwo danych

Przesłane przez Ciebie pliki trafiają bezpośrednio do urządzenia. Połączenie jest szyfrowane, co chroni dokumenty przed dostępem postronnych osób. Z kolei zaraz po wydrukowaniu wszystkie informacje są automatycznie usuwane z pamięci drukarki. Dzięki temu masz pewność, że nikt przypadkiem nie wejdzie w posiadanie Twoich dokumentów.

Jeśli wieziesz dziecko do szkoły, jedziesz na uczelnię lub na spotkanie do klienta i zapomniałeś pracy domowej, projektu zaliczeniowego czy nowej umowy, pojawia się kłopot. Większość plików jest dostępna w formie cyfrowej, a korzystanie z chmury danych jest dzisiaj powszechne. Wystarczy zalogować się na swój dysk np. za pośrednictwem smartfona i przesłać dokumenty e-mailem do jednej z mobilnych drukarek w Katowicach. W ten sposób zdobędziesz potrzebne materiały i unikniesz przykrych sytuacji.

Tanie mobilne drukarki w Katowicach – gdzie je znaleźć?

Urządzenia rozlokowane są w różnych zakątkach Katowic. Dzięki temu masz do nich dostęp niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz. Często sprzęty są „tuż za rogiem”, co oznacza, że łatwo je znaleźć np. w pobliżu miejsca zamieszkania.

W Katowicach mobilne drukarki znajdziesz:

  • na uczelniach;
  • w bibliotekach;
  • w galeriach handlowych;
  • w kawiarniach;
  • w sklepach.

Dostępność niektórych punktów jest ograniczona czasowo. Zdarzają się jednak i takie miejsca, gdzie mobilne drukarki w Katowicach działają przez 24 godziny na dobę. Możesz więc wydrukować coś zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

Już wiesz, gdzie drukować w Katowicach?

Popularne w wyszukiwarce hasło nie dziwi. Kiedyś punkty ksero wyrastały jak grzyby po deszczu. Dzisiaj to oblegane miejsca, w których najczęściej trzeba ustawić się w długiej kolejce. Szczególnie irytujące, gdy masz jedną kartę, a może zwłaszcza wtedy. Jednak Katowice to miejsce, które wdraża i wspiera innowacje.