Strona główna / Punkty druku

Punkty druku Zeccer szczecin

Wybierz swoją drukarkę

Wpisz swój adres powyżej lub sprawdź
faworytów w drukowaniu Zeccer

Punkt druku

US - WZiEU

ul. Cukrowa 8, Szczecin
Punkt druku

CH STER

ul. Ku Slońcu 67, Szczecin
Punkt druku

ZUT - Biblioteka Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

ul. Papieża Pawła VI (sala 109, parter) 1 , Szczecin
Punkt druku

TECHNOPARK POMERANIA

ul. Cyfrowa 6, Szczecin
Punkt druku

Stara Cegielnia - TELETORIUM

Przyjaciół Żołnierza 128A, Szczecin
Punkt druku

Galeria Turzyn

ul. Bohaterów Warszawy 40, Szczecin
Punkt druku

Kaufland Szczecin - Krygiera

Floriana Krygiera 7, Szczecin
Punkt druku

Kaufland - Szczecin Ofiar Oświęcimia

ul. Ofiar Oświęcimia 14 B, Szczecin

Gdzie wydrukować dokumenty? Szczecin ma gotowe rozwiązanie!

Potrzebujesz „na szybko” wydrukować kilka kartek, ale nie masz drukarki lub Twój sprzęt odmówił posłuszeństwa? Nic straconego. W Szczecinie znajdziesz mobilne drukarki, które ułatwią to zadanie. Ich obsługa jest intuicyjna i prosta, a przy tym są dostępne wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz.

Drukarki mobilne w Szczecinie. Postaw na wygodę

Ceny urządzeń wielofunkcyjnych są obecnie bardzo niskie. Niestety tonery do takich drukarek nie należą do najtańszych, a to oznacza wysokie koszty eksploatacyjne. Problemem są także wysychające tusze. Trudności pojawiają się zwykle wtedy, gdy drukujesz sporadycznie niewielkie partie dokumentów. Najczęściej, kiedy zależy Ci na czasie, drukarka przestaje działać. Co wówczas zrobić?

Postaw na drukarki mobilne w Szczecinie. Znajdziesz je w galeriach handlowych, kawiarniach, bibliotekach, uczelniach i w wielu innych miejscach. Ich dobra dostępność sprawia, że możesz z nich swobodnie korzystać zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Rozwiązanie przydaje się także w sytuacjach awaryjnych.

Jak działają drukarki mobilne w Szczecinie?

Obsługa drukarki mobilnej jest bardzo prosta. Składa się z trzech kroków. Wybierasz drukarkę i przesyłasz plik, opłacasz zlecenie kartą, e-przelewem lub Blikiem, a następnie drukujesz i odbierasz dokumenty. Nie musisz mieć ze sobą żadnych kabli. Nie potrzebujesz także instalować specjalnego oprogramowania. Wystarczy Ci smartfon z dostępem do internetu.

Pliki możesz przesłać także z komputera lub tabletu. Przekazanie dokumentów jest maksymalnie intuicyjne. Duża dostępność urządzeń sprawia, że nie musisz stać w kolejkach, a urządzenia są do Twojej dyspozycji o każdej porze lub w godzinach otwarcia danego punktu.

Drukarki mobilne w Szczecinie są w 100% bezpieczne. Transfer danych i całe połączenie są szyfrowane. Z kolei zaraz po wydrukowaniu dokumentów są one usuwane z pamięci urządzenia. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dane są dobrze chronione i nie dostaną się w niepowołane ręce.

Tanie mobilne wydruki w Szczecinie to ekologiczne rozwiązanie

Obecnie masz do dyspozycji wiele narzędzi, których nie jesteś właścicielem, ale z których korzystasz. Platforma streamingowa daje Ci dostęp do filmów i seriali, a wynajem aut lub rowerów na minuty poprawia Twoją mobilność. Możesz też wypożyczyć wygodne auto na weekend i zabrać całą rodzinę nad jezioro Dąbie. Gospodarka współdzielenia w Szczecinie to możliwość komfortowego korzystania ze wspólnych zasobów, które masz zawsze pod ręką.

Podobnie jest z drukarkami mobilnymi w Szczecinie. Idea jest klarowna – uprościć życie mieszkańcom miasta. Nie musisz mieć swojej drukarki i wydawać dziesiątek lub setek złotych na tusze, jeśli drukujesz coś sporadycznie. Korzystniejszym i tańszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie wydrukowanie kilku kartek w mobilnej drukarce. Znajdziesz ja w różnych punktach na terenie Szczecina. Sprzęty przydadzą się w wielu sytuacjach, również tych awaryjnych. Przekonaj się na własnym przykładzie, jakie to proste i wygodne!