Strona główna / Punkty druku

Punkty druku Zeccer Szczecin

Wybierz swoją drukarkę

Wpisz swój adres powyżej lub sprawdź
faworytów w drukowaniu Zeccer

Punkt druku

US - WZiEU

ul. Cukrowa 8, Szczecin
Punkt druku

CH STER

ul. Ku Slońcu 67, Szczecin
Punkt druku

ZUT - Biblioteka Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

ul. Papieża Pawła VI (sala 109, parter) 1 , Szczecin
Punkt druku

TECHNOPARK POMERANIA

ul. Cyfrowa 6, Szczecin
Punkt druku

Stara Cegielnia - TELETORIUM

Przyjaciół Żołnierza 128A, Szczecin
Punkt druku

Galeria Turzyn

ul. Bohaterów Warszawy 40, Szczecin
Punkt druku

Kaufland Szczecin - Krygiera

Floriana Krygiera 7, Szczecin
Punkt druku

Kaufland - Szczecin Ofiar Oświęcimia

ul. Ofiar Oświęcimia 14 B, Szczecin

Drukowanie z telefonu to usługa, która pozwala na wygodne i szybkie drukowanie dokumentów z urządzenia mobilnego bez konieczności korzystania z komputera lub laptopa. Dzięki drukarkom Zeccert, użytkownicy mogą wydrukować dokumenty, zdjęcia czy pliki PDF w dogodnej lokalizacji.

Sprawdź samoobsługowe drukarki. Znajdziesz je w centrach handlowych, kawiarniach, bibliotekach, sklepach i na uczelniach. Dzięki temu łatwo wydrukujesz niezbędne materiały w drodze na spotkanie, do biura lub na uniwersytet. W ten sposób unikniesz zbędnych tłumaczeń, spóźnienia, a czasami przykrości.

Drukowanie w Zeccerze jest proste i bezpieczne, ponieważ pliki są usuwane zaraz po wydrukowaniu a całe połączenie jest szyfrowane.

Proste i tanie drukowanie w mieście z wykorzystaniem drukarki Zeccer

Urządzenia zlokalizowane są w wielu punktach, co zapewnia łatwą dostępność. Wystarczy jedno spojrzenie na mapę, aby wybrać najbliższy punkt. Następnie dodajesz plik, wygodnie opłacasz transakcję kartą, e-przelewem lub Blikiem, klikasz „Drukuj” i w kilka chwil odbierasz swoje dokumenty.

Rozwiązanie jest bardzo wygodne, praktyczne, a przy tym ekologiczne. Wysokiej klasy urządzenia są jednymi z najlepszych na rynku. Są wydajne i pobierają mało energii, a decyduje o ich przyjazności dla środowiska. Co więcej, nie musisz wydawać pieniędzy na własną drukarkę, która zwykle kurzy się w domu. Nie zawracasz sobie głowy także ceną tuszy, naprawami i gwarancją.

Zeccer oddaje tonery do recyklingu, aby zmniejszyć ślad węglowy. Dodatkowo spółka Zeccer cyklicznie organizuje sadzenie nowych drzew. Korzystając z Zeccera możemy drukować w zgodzie ze środowiskiem.