Strona główna / Punkty druku

Punkty druku Zeccer Gdańsk

Wybierz swoją drukarkę

Wpisz swój adres powyżej lub sprawdź
faworytów w drukowaniu Zeccer

Punkt druku

CH Alfa - Strefa Co-working

ul. Kołobrzeska 41c, Gdańsk
Punkt druku

Galeria Przymorze

Obrońców Wybrzeża 77, Gdańsk
Punkt druku

WSZ Gdańsk

Pelplińska 7, Gdańsk
Punkt druku

CH Osowa Gdańsk

Spacerowa 48, Gdańsk
Punkt druku

Galeria Zaspa

Al. Rzeczypospolitej 33, Gdańsk
Punkt druku

Galeria Morena

Schuberta 102A Gdańsk 80-172, PL 102A, Gdańsk
Punkt druku

SDS - Medyk

Dębowa 7, Gdańsk

Drukowanie z telefonu to usługa, która pozwala na wygodne i szybkie drukowanie dokumentów z urządzenia mobilnego bez konieczności korzystania z komputera lub laptopa. Dzięki drukarkom Zeccert, użytkownicy mogą wydrukować dokumenty, zdjęcia czy pliki PDF w dogodnej lokalizacji.

Sprawdź samoobsługowe drukarki. Znajdziesz je w centrach handlowych, kawiarniach, bibliotekach, sklepach i na uczelniach. Dzięki temu łatwo wydrukujesz niezbędne materiały w drodze na spotkanie, do biura lub na uniwersytet. W ten sposób unikniesz zbędnych tłumaczeń, spóźnienia, a czasami przykrości.

Drukowanie w Zeccerze jest proste i bezpieczne, ponieważ pliki są usuwane zaraz po wydrukowaniu a całe połączenie jest szyfrowane.

Proste i tanie drukowanie w mieście z wykorzystaniem drukarki Zeccer

Urządzenia zlokalizowane są w wielu punktach, co zapewnia łatwą dostępność. Wystarczy jedno spojrzenie na mapę, aby wybrać najbliższy punkt. Następnie dodajesz plik, wygodnie opłacasz transakcję kartą, e-przelewem lub Blikiem, klikasz „Drukuj” i w kilka chwil odbierasz swoje dokumenty.

Rozwiązanie jest bardzo wygodne, praktyczne, a przy tym ekologiczne. Wysokiej klasy urządzenia są jednymi z najlepszych na rynku. Są wydajne i pobierają mało energii, a decyduje o ich przyjazności dla środowiska. Co więcej, nie musisz wydawać pieniędzy na własną drukarkę, która zwykle kurzy się w domu. Nie zawracasz sobie głowy także ceną tuszy, naprawami i gwarancją.

Zeccer oddaje tonery do recyklingu, aby zmniejszyć ślad węglowy. Dodatkowo spółka Zeccer cyklicznie organizuje sadzenie nowych drzew. Korzystając z Zeccera możemy drukować w zgodzie ze środowiskiem.