Strona główna / Punkty druku

Punkty druku Zeccer gdańsk

Wybierz swoją drukarkę

Wpisz swój adres powyżej lub sprawdź
faworytów w drukowaniu Zeccer

Punkt druku

CH Alfa - Strefa Co-working

ul. Kołobrzeska 41c, Gdańsk
Punkt druku

Galeria Przymorze

Obrońców Wybrzeża 77, Gdańsk
Punkt druku

WSZ Gdańsk

Pelplińska 7, Gdańsk
Punkt druku

CH Osowa Gdańsk

Spacerowa 48, Gdańsk
Punkt druku

Galeria Zaspa

Al. Rzeczypospolitej 33, Gdańsk
Punkt druku

Galeria Morena

Schuberta 102A Gdańsk 80-172, PL 102A, Gdańsk
Punkt druku

SDS - Medyk

Dębowa 7, Gdańsk

Mobilne drukarki w Gdańsku

Jeszcze dekadę temu punkty ksero były gęsto rozsiane po całym Gdańsku. Od tego czasu wiele się zmieniło. Choć niektóre nadal istnieją, to miejsc, gdzie można coś „na szybko” wydrukować, zaczyna brakować. Nie każdy ma drukarkę w domu, a nawet jeśli, to koszty eksploatacji takiego urządzenia bywają wysokie. Co zrobić, jeśli podczas próby wydruku dokumentu zaskoczył Cię brak tuszu? Znajdź mobilną drukarkę w pobliżu!

Szybkie i tanie wydruki w Gdańsku – tylko z drukarką mobilną

Ruszasz tramwajem w kierunku dzielnicy Gdańsk Przymorze, gdzie w jednym z biurowców masz umówione spotkanie. Śpieszysz się, bo to rozmowa rekrutacyjna, a zależy Ci, żeby dobrze na niej wypaść. W pewnym momencie orientujesz się, że zapomniałeś teczki z CV. Czujesz zimny dreszcz, a dodatkowe emocje tylko potęgują stres. Co teraz?

Przypomina Ci się, że masz zdalny dostęp do swoich elektronicznych dokumentów. Eureka! Gdzie można coś szybko wydrukować w Gdańsku? Szukasz punktu, który jest gdzieś w pobliżu, najlepiej po drodze do biurowca. Jest! Mobilna drukarka w Alfa Centrum. Samodzielnie przesyłasz plik, wybierasz szybką płatność i chwilę później, z ogromną ulgą, ruszasz pewnym krokiem na spotkanie.

Gdańsk – jak działają mobilne drukarki?

Mobilne drukarki w Gdańsku są rozmieszczone w różnych lokalizacjach. To samoobsługowe urządzenia, maksymalnie proste i intuicyjne. Wystarczy, że dodasz plik do druku lub wyślesz e-mail, a system zajmie się resztą. Nie musisz instalować żadnych sterowników! Dzięki temu usługa jest bardzo przystępna zarówno dla użytkowników komputerów, tabletów, jak i smartfonów.

Mobilne drukarki w Gdańsku. Jak drukować?

  • Wybierz drukarkę i prześlij plik.
  • Zapłać kartą, e-przelewem lub Blikiem.
  • Kliknij „Drukuj” i odbierz dokumenty.

Mobilne drukarki w Gdańsku znajdziesz w różnych lokalizacjach. Najczęściej są to galerie handlowe, uczelnie, kawiarnie i biblioteki. Rozwiązanie przydaje się nie tylko w sytuacjach awaryjnych, ale zawsze wtedy, kiedy jego potrzebujesz.

Jakie są największe zalety mobilnych drukarek dostępnych w Gdańsku?

Coraz popularniejsza staje się gospodarka współdzielenia. Gdańsk to jeden z większych ośrodków miejskich, gdzie widać takie działania najlepiej. Na co dzień korzystasz z wynajmowanych samochodów, rowerów czy hulajnóg.

Obecnie nie trzeba fizycznie posiadać sprzętów lub urządzeń, aby ich używać. Podobnie jest z mobilnymi drukarkami w Gdańsku. Wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby wydrukować bilet na koncert podczas zakupów w galerii lub projekt w drodze na uczelnię.

Korzyści dla Ciebie:

  • dostępność – mobilne drukarki zlokalizowane są w wielu punktach Gdańska;
  • innowacyjność – wszystko załatwiasz szybko i sprawnie online;
  • ekologia – urządzenia są jednymi z najlepszych dostępnych sprzętów na rynku;
  • bezpieczeństwo – połączenia są szyfrowane, a Twoje pliki usuwane po wydruku;
  • szybkie płatności – tak, jak lubisz najbardziej.